Outsourcing druku to rozwiązanie dedykowane dla środowisk, gdzie druk dokumentu, skanowanie, kopiowanie i faksowanie są ważnymi elementami codziennych działań biznesowych. Celem jest uproszczenie i zwiększenie efektywności systemu zarządzania dokumentem w organizacji.

Poznanie i zrozumienie potrzeb organizacji dotyczących drukowania i kopiowania oraz związanych z nimi wydatków to podstawa efektywnego zarządzania kosztami prowadzonej działalności. Daje to punkt wyjścia do podjęcia działań optymalizacyjnych.

Rozwiązania

Mamy przygotowane propozycje konkretnych działań, prowadzących do stworzenia autorskiego projektu współpracy na bazie najnowszych technologii stosowanych w automatyce biurowej.

Współdziałanie z potencjalnym klientem inicjujemy od audytu posiadanych urządzeń, gdyż rozwój środowiska druku w niektórych firmach przebiega w sposób mało skoordynowany i nierzadko niezaplanowany. Oferta sprzętowa w zakresie urządzeń wielofunkcyjnych i oprogramowania (zarządzanie obiegiem dokumentów) jest dziś niezwykle szeroka, ale potrafimy znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdego.

Rozliczenie

W zakresie sposobu i formy finansowania wdrożeń stosujemy zarówno model opexowy lub kapexowy: najem całego rozwiązania lub zakup oraz sprzedaż ratalną. Nasza oferta może uwzględniać także rozliczanie całości w postaci iloczynu liczby faktycznie wykonanych ilości kopii czy wydruków i stawki za wydrukowaną stronę mono lub kolor.

Serwis

Prowadzimy profesjonalny serwis oparty o wysoko kwalifikowanych inżynierów i techników posiadających długoletnie doświadczenie potwierdzone certyfikatami  technicznymi producentów. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalowanych urządzeń. Podjęcie działań serwisowych rozpoczynamy nawet w ciągu 4 godzin od otrzymania zgłoszenia. W zamian za comiesięczne, zryczałtowane opłaty wyliczone za wykonywane kopie, dokonujemy przeglądów i napraw urządzeń oraz dostarczamy materiały i części eksploatacyjne. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa dedykowaną ofertę – prosimy o kontakt i przedstawienie swoich oczekiwań. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

Mariusz Wierzchoń – +48 602 631 813

Imie i nazwisko*

Nr telefonu*

Temat

E-mail

wiadomość

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zapoznałem się i akceptuję zasady przetwarzania danych*

Zobacz również