Druk 3D – co to jest?

Druk 3D oraz skanowanie 3D to bez wątpienia technologie ułatwiające rozwój produktów, zwiększające elastyczność produkcji oraz znacząco obniżające koszty prototypowania. Dzięki technologii druku 3D oraz skanowania 3D, będą Państwo mogli skrócić czas realizacji nowych projektów, testów nowych rozwiązań pozwalając sobie na łatwą personalizację produktów.
Zastosowanie technologii 3D można zaobserwować w branżach takich jak: medycyna, protetyka, stomatologia, geodezja, architektura, modelarstwo, szybkie prototypowanie, odlewnictwo oraz edukacja i rozrywka.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia drukujące w różnych technologiach m.in.: plastik, plastik z domieszkami innych materiałów, takich jak drewno, guma, nylon, PET, żywica, proszek, inkjet, płynne polimery utwardzane światłem UV. Oferujemy także szerokie portfolio materiałów eksploatacyjnych.

 

Wsparcie w doborze urządzeń

Oferujemy doradztwo w doborze rozwiązań oraz pełne wsparcie wdrożeniowe i techniczne. Niezależnie doradzimy, która technologia jest najlepsza do zrealizowania konkretnych potrzeb, tak w przypadku drukarek i skanerów 3D, jak i szerokiej gamy materiałów eksploatacyjnych, takich jak filamenty czy żywice.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w branży, sprawdzonymi dostawcami sprzętu, krajowymi i międzynarodowymi. Dzięki temu technologię druku 3D wdrożyliśmy już m.in. w firmach produkcyjnych, inżynierskich oraz placówkach naukowych.

Skontaktuj się z nami

Radosław Jankowski – +48 602 631 811

Imie i nazwisko*

Nr telefonu*

Temat

E-mail

wiadomość

Administratorem Twoich danych osobowych jest Komputronik Biznes sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu (60-003), przy ul. Wołczyńskiej 37. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wskazanie przez Ciebie danych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale koniczne do prawidłowego udzielania odpowiedzi na zadane pytanie/wniosek. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań oraz zamiaru realizacji praw w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych, uprzejmie prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych pod adresem: ul. Wołczyńska 37, 60 – 003 Poznań lub pod adresem: iodo@komputronik-biznes.pl.

[recaptcha]